Hizmetlerimiz

Sandalye Döşeme

Sandalye Döşeme

Kayseri Serkan Döşeme kurulduğu günden bu yana döşeme modasının önde gelen firması olan koltuk ve sandalye döşeme firmamız sürekli yenilenen kumaş ve renk tasarımlarıyla evinizde bulunan tüm mobilyaları yeniliyor. Tek bir döşemeyle evinizin dekorasyonunu değiştirmek isterseniz firmamız uzun yıllardır döşeme alanına getirdiği yeniliklerle sektördeki bir numaralı firma olmaya devam ediyor.  İşinin ehli ustalarımız, birinci kalite malzememiz ve taklit edilen tarzımızla en çok tercih edilen döşeme firması olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızı lider yapan sadece hizmet kalitemiz değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve daima sizden geri gelen dönütlerle kendimizi şekillendirmemiz. Kurumsal nitelikteki hizmetlerimiz bizimle çalışmak isteyen herkesin evine yeni bir dokunuş getirebilir. İstediğiniz tarzda berjerler, çalışma koltukları ve sandalye döşeme çeşitlerini bizimle paylaşmanız yeterli. Geniş kumaş seçeneklerimiz içerisinde isteğinize uygun bir döşeme yapabileceğimize eminiz.

Sandalye Döşeme Aşamaları Nelerdir?
Sandalye döşeme, koltuk döşeme, ofis berjerleri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız eşyalar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı sandalye tamiri ve döşeme değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Mobilyalarınızın döşemelerini değiştirmemiz için bizi aradığınızda firmamız tarafından gönderilen araç mobilyalarınızı teslim alarak atölyemize getirir. Atölyede tüm döşemesi sökülen mobilyaların iskelet bölümünde hasar varsa önerilir. Gerekiyorsa boyama işlemi yapılır. Boyalar kuruduktan sonra seçtiğiniz desen ve renkteki yeni döşemeler mobilyalarınıza monte edilmeye başlanır. Firmamızdaki tüm ustalar bu konuda oldukça tecrübeli olup gayet muntazam bir şekilde kumaş döşemesini işlerler. Koltuk, sandalye tamiri işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere özenle paketlenerek yola çıkarılır. Eşyalarınızın paketlendiği için yolculuk sırasında kirlenmez ve hasar görmezler.  Size ulaşan eşyaları yeni dekorasyonunuzda istediğiniz gibi yerleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştirdiği döşeme değiştirme işlemleri oldukça hızlı olup, mobilyalar alındıktan sonra haftalarca bekletilerek mağdur olmazsınız. Unutmayın ki kaliteli hizmet yalnızca kaliteli kumaş ya da hızlı hizmetten geçmez. Kaliteden ödün vermeyen hizmetler hem iyi malzeme hem hızlı teslimat hem de yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle sağlanabilir. Sizde şişirilmiş kampanyalar yerine gerçekten kaliteli olan bir döşeme hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi verebilirsiniz.

Sandalye ve Koltuk Döşeme Fiyatları
Kayseri Sandalye Döşeme firmamız size sunduğu tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri hangi fiyatlarla yapıyor merak etmekte haklısınız. Genelde kaliteli hizmet sloganı hep yüksek fiyat algısı oluşturur. Ancak endişelenmenize gerek yok. Sandalye ve koltuk döşeme firmamız sunduğu hizmetlerin ederince bir fiyat biçer. Müşterileri kalite adı altında fahiş fiyatlara mahkum etmez. Ödeyeceğiniz döşeme değişim fiyatı kullanılan kumaş miktarı ve cinsine göre değişmekte olup haricinde ek bir bedel ödemezsiniz. Bu sayede mağazalarda bulunan mobilyalardan çok daha uygun fiyatlı ve yepyeni koltuk ve sandalyeler elde etmiş olursunuz.

Sandalye döşeme, tamir, kaplama, yüz değiştirme ve boyama işlerinde 1. sınıf garantili işçilikle hizmetinizdeyiz.