Hizmetlerimiz

Berjer Döşeme Ve Tamiri

Berjer Döşeme Ve Tamiri

Salonlarınızın en şık parçaları berjerler, üzerinde uzun saatler geçirdiğiniz çalışma sandalyeleriniz, koltuk takımlarınız alındıktan sonra uzun süre kullanmayı beklediğiniz ürünler.  Ama ne yazık ki bu mobilyalarınızın iskeletleri uzun süre dayanabilse de döşemeleri kısa sürede yıpranabiliyor. Bu durumda mobilyalarınızı tamamen atmak yerine döşemelerini değiştirmek sizin için hem karlı hem de pratik bir yöntem olacaktır. Döşeme işlemleriniz için bu konuyla ilgili bir firma bulmanız gerekecek. Peki döşeme işini hangi firmalar yapar? Her firmaya koltuk döşemesi değiştirilir mi? Berjer döşeme değişimi nasıl bir işlemdir? Yazımızda tüm bu soruların cevabını bulabileceksiniz.

Biz Türkiye’de en iyisiyiz ama merak etmeyin. Bu fahiş fiyatlarla sizleri soyup soğana çevireceğimiz anlamına gelmiyor. Firmamız döşeme değişimi konusunda uzmandır ve sadece kullanılan kumaş ve sünger miktarına göre fiyat belirler. Yeni mobilyalara yapacağınız masraflar yerine zevkinize göre seçeceğiniz döşemelerle hayalinizdeki mobilyalara sahip olabilirsiniz. Firmamız berjer döşeme, sandalye döşeme vb. işlemlerinin hepsini gerçekleştirebilir. Kullandığımız kaliteli kumaş türleri sayesinde değişen döşemeler oldukça uzun ömürlü olup size yıllarca aradığınız konforu sunabilirler.

Kumaşı yırtılmış, evcil hayvanlarınız tarafından ipleri çıkarılmış, renkleri solmuş ve eski rahatlığını veremeyen mobilyalarınız için en iyi çözüm berjer döşeme firmamız. Misyonumuz her daim en modern ve standartların üstündeki yenilemeleri yaparak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektir. 15 yıl öncesinden kalma koltuklarınız bile bizimle yapılacak profesyonel döşeme değişim işlemi sonucunda mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yeni olabilir. Dekorasyon modasını yakından takip edebilmek için illa her yıl mobilyalarınızı yenilemenize gerek yok, ufak döşeme değişiklikleri evinize yepyeni bir hava katacak. Üstelik desenler ve renkler tamamen sizin zevkinize kalmış.

Berjer Döşeme Hizmeti Ayrıcalıkları
Berjer döşeme ve tamiri değiştirme firması olarak hizmetlerimiz sadece döşeme değişimiyle sınırlı kalmıyor. Kayseri koltuk döşeme firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde adresinize bir aracımızı yönlendirerek, döşeme veya tamir edilecek eşyalarınızı alıyoruz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yenileme işlemleri tamamlayarak mobilyalarınızı adresinize gönderiyoruz. Size düşen sadece evinizde mobilyalarınızın yenilenmesini beklemek. Sıradan döşeme firmalarında bulunmayan ayrıcalıklı döşeme hizmetlerimizden faydalanmak için bizi ofisimizde ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin döşeme konusundaki lider firması olarak iddia ediyoruz ki yenilenen döşemeleriniz yakınlarınız tarafından yeni satın alınmış mobilyalardan ayırt edilmeyecek. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve son model koltuk takımları için bizimle iletişime geçin.